Donderdag 26 mei (Hemelvaartsdag) én vrijdag 27 mei is ons kantoor gesloten.
VCA basisveiligheid (1 dg)
De VCA opleiding is bestemd voor iedereen die werkzaam is in de industrie of bouwnijverheid. In 1 dag haal je officieel VCA diploma.
In het kort
Investering | 279.- |
---|---|
Duur | 1 dag |
Lestijden | 09.00 – 16.30 uur |
Diploma | Officieel VCA diploma, 10 jaar geldig |
Voor wie
Misschien ben je op zoek naar een VCA cursus voor jezelf, of misschien ben je op zoek naar een VCA cursus voor een andere medewerker binnen jouw bedrijf.
Hoe dan ook: de VCA opleiding is bestemd voor iedereen die werkzaam is in de industrie of bouwnijverheid en graag een officieel VCA diploma wil behalen. Hierbij kun je denken aan mensen die werken in de aannemerij, (petro)- chemische industrie, metaal-, elektro-, transport- of logistiekbranche.
Inhoud
De 1-daagse VCA cursus is zeer praktijkgericht en wordt verzorgd door een ervaren docent. De kennis die de cursist tijdens deze VCA opleiding opdoet sluit daardoor naadloos aan op de dagelijkse beroepspraktijk.
Tijdens deze cursus worden verschillende relevante onderwerpen behandeld, variërend van Arbowetgeving tot brand- en explosiegevaar.
Overige thema’s die aan bod komen:
- Handgereedschap & gereedschapsmachines
- Werken op hoogte
- Gevaarlijke stoffen & etikettering
- Veilig werken met elektriciteit
- Persoonlijke beschermingsmiddelen
- Werken in besloten ruimten
- Werkplekeisen algemeen
- Hijs- en hefwerktuigen
Deze thema’s worden door onze eigen, ervaren VCA docenten op een aansprekende wijze behandeld. Dat betekent interactief en vooral praktisch. En dat werpt zo zijn vruchten af. Niet voor niets ligt het slagingspercentage bij V-Kam Education ver boven het landelijk gemiddelde!
Examen en diploma
VCA & Code 95 nascholing chauffeurs
Deze 1-daagse VCA basisveiligheid cursus kun je mee laten tellen voor de nascholingsuren code 95 tegen een meerprijs van € 29,50 exclusief BTW.
Wil je gebruik maken van de code 95 voor chauffeurs, vermeldt dit dan bij jouw aanmelding in het vak opmerkingen of bel ons tijdig voor jouw aanmelding.
VCA examen
Aansluitend aan het eind van deze cursus vindt het officiële en erkende VCA examen plaats. Dit VCA examen is een officiële toets die door heel Nederland in dezelfde vorm wordt afgenomen.
Daarnaast is de toets ontworpen op basis van de speciaal geselecteerde VCA eindtermen. Dankzij de opgedane kennis beschikt iedere cursist over genoeg handvaten om het VCA examen met succes af te kunnen ronden.
VCA diploma
Ben jij, of is jouw medewerker geslaagd? Dan ontvang je binnen 14 dagen het officiële VCA diploma in je mailbox.
Dit VCA diploma is tien jaar geldig, en voorzien van de logo’s van de Raad voor Accreditatie en de VCA exameninstantie.
Cursuslocaties
Je hoeft niet ver te reizen. We zitten in de buurt. Je hebt de keuze uit diverse cursuslocaties door heel Nederland!
Plaats & Data
14 cursussen beschikbaar
-
PlaatsUtrechtStartdatum22-06-2022Cursus data
- woensdag 22-06-2022 om 08:30
- woensdag 22-06-2022 om 16:00
BeschikbaarheidBeschikbaar -
PlaatsZwolleStartdatum04-07-2022Cursus data
- maandag 04-07-2022 om 08:30
- maandag 04-07-2022 om 16:00
BeschikbaarheidBeschikbaar -
PlaatsAmsterdamStartdatum08-07-2022Cursus data
- vrijdag 08-07-2022 om 08:30
- vrijdag 08-07-2022 om 16:00
BeschikbaarheidBeschikbaar -
PlaatsCapelle aan den IJsselStartdatum08-07-2022Cursus data
- vrijdag 08-07-2022 om 08:30
- vrijdag 08-07-2022 om 16:00
BeschikbaarheidBeschikbaar -
PlaatsZwolleStartdatum07-09-2022Cursus data
- woensdag 07-09-2022 om 09:00
- woensdag 07-09-2022 om 16:00
BeschikbaarheidBeschikbaar
Investering
- Lesmaterialen
- Uitgebreide en gezonde lunch
- Examen
- Erkend VCA diploma
- Veiligheidspasje
Incompany training VCA Basisveiligheid
Wil je deze cursus liever op jouw eigen locatie volgen? Geen punt, onze trainer komt bij jou langs. Jij zorgt voor de koffie, wij voor de rest. Vanaf zes deelnemers kan het al interessant zijn om te kiezen voor de in company cursus.
- Jouw wensen en verwachtingen omgezet in maatwerk
- Direct en praktisch toepasbaar in jouw eigen organisatie
- Geen reiskosten en reistijd van de medewerkers
- Vooraf intake om de gewenste trainingsresultaten in kaart te brengen
- Gewenste cursusdatum in overleg
Vraag hier jouw offerte aan.